SSL Güvenlik Sertifikaları

RapidSSL

RapidSSL® Sertifikaları, 256 bit'e kadar veri şifreleme ve site kimlik doğrulaması ile müşterilerinizin işlemlerini güvende tutmanıza yardımcı olur. Bir sertifika satın alın ve otomatik etki alanı denetimi doğrulamasıyla kaydı hızlandırın. Hepsinden iyisi, SSL sertifikalarımız sektördeki en uygun fiyatlı sertifikalar arasındadır. Maliyetlerimizi düşük tutuyoruz ve tasarrufları size aktarıyoruz.

RapidSSL Wildcard

RapidSSL® Wildcard Sertifikaları, *.yourdomain.com'a verilen düşük maliyetli bir SSL sertifikasıyla birden fazla alt alan adını güvence altına almanıza yardımcı olur. Müşterilerinizin kişisel verilerini 256 bit'e kadar şifreleme ile koruyun. Otomatik etki alanı denetimi doğrulaması, site kimlik doğrulamasını çocuk oyuncağı haline getirir. RapidSSL'de, ihtiyacınız olan SSL korumasını rekabetçi bir fiyata sağlayacağımıza inanıyoruz.

GeoTrust QuickSSL Premium

Web sitenizi hızlı bir şekilde güvenli hale getirin. GeoTrust® QuickSSL® Premium sertifikaları, çevrimiçi işlemleri ve uygulamaları SSL ile korumaya başlamanın en hızlı yollarından biridir. Otomatik kimlik doğrulama ve düzenleme süreciyle, QuickSSL Premium SSL sertifikanızı almanız sadece birkaç dakika sürer. Bundan sonra, sertifikalarınızı yönetmek ve yenilemek çok kolaydır. GeoTrust ile kolaylık, seçim veya güvenilirlikten ödün vermeden ucuz SSL elde edersiniz.

GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard

Alanınızı ve aynı düzeydeki tüm alt alan adlarını hızlı bir şekilde güvence altına alın. GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard sertifikaları, tüm alt alanlarınızı tek bir sertifikada korumaya başlamanın en hızlı yollarından biridir. Otomatik e-posta kimlik doğrulama sürecimiz, sertifikanızı dakikalar içinde alacağınız anlamına gelir. QuickSSL Premium joker karakter sertifikalarıyla, sınırsız sayıda alt alan adına ve sınırsız sayıda sunucuya sahip olursunuz - işiniz büyüdükçe uyum sağlayacak bir sertifika.

GeoTrust True BusinessID

İşletme sınıfı SSL—yalnızca daha iyi. İşiniz için SSL güvenliğini seçmeye gelince, birçok seçeneğiniz var. GeoTrust ile karar vermek kolaydır. GeoTrust® True BusinessID SSL sertifikaları, müşterilerinizin sitenizin güvenilir olduğunu ve sertifikanızı dünya çapında güvenilir bir sertifika yetkilisinden alacak kadar güvenliklerini ciddiye aldığınızı bilmelerini sağlar.

GeoTrust True Business ID with EV

Yeşil adres çubuğuyla güçlü bir güvenlik bildirimi yapın. GeoTrust® True BusinessID with EV (Genişletilmiş Doğrulama), birinci sınıf işletme sınıfı SSL güvenlik ürünümüzdür ve SSL sertifikaları arasında mevcut olan en yüksek kimlik doğrulama düzeyini görsel olarak onaylar. Yeşil çubuk her şeyi söylüyor. Web sitesi ziyaretçileri, yüksek güvenlikli tarayıcılarında adres çubuğunun yeşile döndüğünü ve kuruluş alanının işletme adınız ile GeoTrust arasında dönmeye başladığını gerçekten fark eder.

GeoTrust True Business ID Wildcard

Wildcard sertifikasının rahatlığıyla sertifika yönetimini basitleştirin. GeoTrust® True BusinessID Wildcard sertifikaları, birden çok alt alan adını tek bir sertifikada güvence altına alarak yönetim süresini ve maliyetini azaltmanıza olanak tanır. İster şirketinizin ana sayfası ister posta sunucunuzun ana bilgisayar adı olsun, hassas bilgileri korumak sizin hedefinizdir ve bizim de hedefimizdir.

Digicert Secure Site TLS/SSL

Güvenli Site SSL Sertifikası ile endüstriyel güçte 2048 bit şifreleme ile web sitenizi veya e-posta trafiğinizi koruyun.

Digicert Secure Site Pro TLS/SSL

Digicert Secure Site Pro SSL TLS/SSL ile kapsamlı web sitesi güvenliği için ek özelliklere sahip yüksek güvence sertifikası sunar.

Digicert Secure Site EV SSL

Güvenli Site Genişletilmiş Doğrulama (EV) SSL Sertifikaları, en değerli varlıklarınızı, yani müşterilerinizi ve markanızı, kimlik avı dolandırıcılıklarından ve çevrimiçi dolandırıcılıktan korur.

Digicert Secure Site Pro EV

Secure Site Pro EV SSL, kapsamlı web sitesi güvenliği ve kimlik hedefli saldırılara karşı güçlü koruma için ekstra özelliklere sahip en yüksek kimlik doğrulamadır.