KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

KALİTELİ GÜVENLİ HIZLI SAMİMİ GELİŞEN GELİŞTİREN PROJE UYGULAYICI

Kurumsallık Misyon Gerektirir Vizyon Gerektirir ve En Başta ise Kalite Güveni Oluşturur.
Bizde 2000 Yılından Beri Tercübe ve Güveni Kaliteyi Taşıyoruz.
Müşterilerimizin Gelişmesi ve İlerlemesi için 7/24 Ekibimizle Çalışıyoruz.

OZBILGHOSTING İNTERNET WEB BİLİŞİM HİZMETLERİ

Misyonumuz :
2000 Yılında internet sektörüne atılan daima yenilikçi çağdaş müşteri odaklı gelişen potansiyelimiz ilkeli bir biçimde yoluna devam etmekteyiz. Çeşitli isimler altında gelişen en son konseptimiz OzBilgHosting olarak kuruluşumuza devam etmekteyiz. Türkiye'de bulunan sunucuların verdiği hızla kesintisiz kaliteli anlık destek sürekliliğini sağlayan hosting reseller alan adı işlemleri yanı sıra üç farklı lokasyondan çeşitli özelliklerde sunulan sunucu hizmetleri. Kurumsal ve kişisel web tasarımları.

Amacımız Vizyonumuz:

Ortak kazanç ve ülkemizde gelişmekte olan bilişim sektörüne katkıda bulunmak bu anlamda daha çok kitleye hitap etmek 7/24 çalışan ekibimizle bu sektörde en iyi olarak müşterimizin en rahat bir şekilde hizmet almasını sağlamaktır.

FARKI YARATAN HİZMET KALİTESİ

Kaliteyi uzaklarda aramayın. Sizin için en iyi şekilde tasarlanmış professional panellerimiz ve altyapımız ile farkı yaratıyoruz.

Rakipsiz

Hızlı ve kesintisiz yayın
Ekonomik ve istikrarlı seçenekler 
Hizmet almadan önce müşterilerimizin sormaları gereken bazı soruları cevaplayabiliriz.

Tek Tıkla Kendi Siteni Kur

Özel kontrol panelimiz sayesinde aldığınız Hosting ile tek tıkla hazır sistemleri kurmak çok kolay Joomla, Wordpress, Opencart, Prestashop ve benzersiz yazılımlar.

Sınırsız Bant Genişliği

Kısıtlama Yok Herşey Sınırsız. FTP Transferlerinizi Her Zaman Her Yerden Full Sınırsız Kullanabilme Hizmetini Veriyoruz. Sınırsız Transfer Keyfini Bizimle Yaşayın.

Ödüllü Teknik Destek

Sizlere 7/24 destek sunarak sorunlarınızı en hızlı sürede çözüme kavuşturuyoruz. Güleryüzlü ekibimiz ile bizimle yaşamadığınız hizmeti yaşayacaksınız.

KURUMSAL TAKIMIMIZ

Professional Ekip Çalışmasıyla siz Müşterilerimize SEO Projeleri Web Tasarımı Web Yazılımları Geliştirmekte ve Kaliteli Güvenli bir Hizmet Sağlamak için 7/24 Ekibimizle Çalışıyor ve Geliştiriyoruz.

Abdulsamet ÖZTÜRK
CEO Firma Kurucusu Bilişim Teknolojileri Uzmanı
Ömer ÖZTÜRK
Network Marketing Koordinatörü
Ali ÖZTÜRK
Teknik Destek Koordinatörü
Mazlum BOZAN
Güvenlik Açıkları Web Analiz Koordinatörü

Sizin İçin Seçtiğimiz E-Ticaret Paketini Kaçırmayın... !

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GÖSTERGESİ

Kaliteyi Güveni Sağlamlığı Güleryüzlü ve Samimi Bir Ortamı Sağlayan Firmamız ve Bizi Tercih Edip Yanlız Bırakmayan Müşterilerimize Sonsuz Teşekkür Ederiz.

 • Abdullah KARAYTU
  http://www.aktifdedektor.com/ - CEO Firma Kurucusu

  Merhaba, 4 yıldır OzBilgHosting ile çalışıyorum
  Maşallah ne zaman başım sıkışsa ne zaman sorun yaşasam Canlı desteğe yazıyorum 1 dakika bile dolmadan cevap alıyorum, üstelik üst üste sorduğum tüm soruları büyük bir sabır ve nezaket ile cevap vermekteler, sanki size özel bir hosting firmasıymış gibi hissettiriyorlar. Tüm ekibine teşekkür eder iyi ki sizin müşteriniz olmuşum diyorum.

  Sefer TOKDEMİR
  http://www.climbingararat.com/ - CEO Firma Kurucusu

  6 Yıllık Kullanıcıyım, bu zamana kadar herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım. Çok Tercübeli ve Kaliteli Hizmetleri var. Yerinde ve hızlı destek bildirimi yapıyorlar. Güvenlik yönünden mükemmel, gerekli yönlendirmeleri ve yardımı da yapıyorlar. Çözülmeyen bir Sorunum olmadı ve olmayacak gibi görünüyor. Son derece memnunum.

 • Mücahit AKBAŞ
  http://www.iberry.com.tr/ - CEO Firma Kurucusu

  Hosting veya E-Ticaret Sistemi arayan tüm site sahiplerine şunu söylemek istiyorum Kaliteli Hizmet, Kesintisiz, 7/24 Destek, Güven, Karşınızda her zaman muhatap görmek ve sorunlarınızın anında çözülmesini istiyorsanız, yani rahat etmek istiyorsanız, OzBilgHosting'ten şaşmayacaksınız.

  Güven KARAHAN
  http://www.karahanlojistik.com.tr/ - CEO Firma Kurucusu

  4 Yıllık Kullanıcısıyım. Sorunsuz bağlantı.zamanında gerekli bilgilendirmeler. İşlerinde profesyonel bir ekip ve sorunlara hızlı çözümler. Her şey için teşekkürler.

Veri Merkezimiz

ETBİS'e Kayıtlıdır.
Bilgi Teknolojileri Bakanlığı
BTK'dan Yetkiliyiz
Web barındırma ve bilgi teknolojileri alanında
yetkimiz bulunmaktadır.

Hakkımızda

Copyright © 2024 OzBilgHosting ® Türkiye’nin Hosting ve Domain Sağlayıcısı Tüm Telif Hakları Saklıdır.